Trainingen voor jeugd

Plezier op school

Naar de middelbare school gaan is voor veel kinderen spannend. Zeker als je op de basisschool niet altijd een fijne tijd hebt gehad, als het kind werd gepest, moeite had met lastige situaties, verlegen is, of angstig om in een groep te spreken. Vrienden maken en “erbij horen” bleek moeilijk voor het kind. Dan is de overstap naar de middelbare school extra lastig. Echter, hoeft deze overstap niet zo spannend en lastig te zijn. Door de cursus ‘Plezier op school’ te volgen, leren kinderen uit groep 8 hoe ze een positieve nieuwe start kunnen maken in de brugklas!

Voor kinderen die de overstap naar de brugklas spannend vinden en er tegenop zien om deze grote stap te maken.
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan 50
tweedaagse training op 2 momenten: 13 en 16 juli en op 17 en 19 augustus 2026
Meer informatie

Brussengroep

In deze groep ontmoeten kinderen die een broer(tje) of zus(je) met een beperking hebben andere kinderen die ook een broer of zus met een beperking hebben. Ze wisselen ervaring uit en vinden herkenning bij elkaar.

Kinderen van 6 t/m 12 jaar met een broer of zus met een beperking. Het deelnemende kind heeft geen beperking.
volgende groepen worden najaar 2026 gepland. Na aanmelding houden we je op de hoogte.
Meer informatie

Rots en Water voor Gezinnen

Rots en Water kan jouw gezin helpen om op een fijnere manier met elkaar om te gaan.

Gezinnen met kinderen tussen de 8 tot 14 jaar, waarbij opvoeder(s) en kind(eren) samen deelnemen.
start na zomvakantie 2026 (september/oktober)
Meer informatie

Power Kidzzz

Dit is een sociaal-emotionele vaardigheidstraining. Verschillende onderwerpen komen aan bod en kinderen leren zichzelf en hun emoties (beter) kennen en herkennen.

Kinderen van 9 tot 12 jaar
start vrijdag 10 april, locatie volgt nog,. Deze groep zit ovb vol! De volgende groepen starten weer na de zomervakantie.
Meer informatie

Piep zei de Muis

KOPP staat voor Kinderen van Ouders met Psychische problemen

Voor kinderen en jongeren van opvoeders met psychische en/of verslavingsproblemen.
's-Hertogenbosch
Piep zei de muis: start donderdag 24 september 2026. Doepraatgroep: start 16 september 2026
Meer informatie

Ik ben Ik - ADHD

Vijf groepsbijeenkomsten waarin kinderen leren over wat ADHD is, hoe het komt en hoe zij hier op een positieve manier mee om kunnen gaan.

Voor kinderen van 8 t/m 12 jaar met (kenmerken van) ADHD
locatie volgt nog
start maandag 4 mei 2026
Meer informatie

Vragen? Neem contact op

Telefoonnummer
088 - 368 68 90
Bereikbaar op maandag t/m donderdag van 8.30 tot 12.30 uur
Bellen
E-mailadres
rtc@ggdhvb.nl
Stuur een e-mail