Iedereen krijgt in zijn leven op een bepaald moment met het verlies van een naaste te maken. De dood hoort bij het leven, met verdriet en rouw als gevolg. Soms kun je je zich hierin erg alleen voelen staan. Een groep rouwbegeleiding kan je hierbij helpen.
Wil je beter voorbereid zijn op het (begeleid) zelfstandig wonen of als je al (begeleid) zelfstandig woont wil je beter in staat zijn om dit zo zelfstandig mogelijk te doen.
Mindfulness gaat over de kunst om aanwezig te zijn in het hier-en-nu, zonder oordeel. Het opmerken van (pijnlijke) ervaringen en (vastzittende) gedachten kan leiden tot "ruimte" en loslaten.
Opgroeien in een gezin waar één van de ouders psychische of verslavingsproblemen heeft is niet makkelijk.